Artykuły


życzenia świąteczne

Niech ten niezwykły czas, jakim jest Boże Narodzenie oraz cały przyszły rok, będą wolne od zmartwień i wszelkich problemów, a każdy dzień pełen powodów do radości i uśmiechu. Niech to będą święta niezapomniane, spędzone wśród bliskich, z kolędą na ustach i miłością w sercu. . Niech nie zabraknie pysznych potraw na świątecznym stole i wymarzonych prezentów pod choinką.

Czytaj więcej

Konkurs!

Miło nam ogłosić że nasze gospodarstwo uczestniczyło w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w roku 2016 .  Na etapie wojewódzkim zajęliśmy I miejsce a konkursie krajowym III miejsce w kraju . To dla nas zaszczyt i impuls do dalszego rozwoju .

Czytaj więcej

Jagoda Kamczacka

Rozpoczął się sezon na zbiór owoców jagody kamczackiej . Właśnie teraz można spróbować wyjątkowo smacznych i zdrowych jagódek . Zapraszamy do kontaktu

Czytaj więcej

Współpraca INHORT

Gospodarstwo U Pana Sowa uczestniczy w projekcie Instytutu Sadownictwa w Skierniewicach dotyczącym opracowania dobrych praktyk rolniczych w gospodarstwie ekologicznym w celu ograniczenia szkódwyrządzanych przez popularne w naszym rejonie pędraki .

Czytaj więcej

KWIECIEŃ

26 kwiecień 2016 – Zaczęliśmy pierwsze prace polowe . Posiana została cebula biała i czerwona , skorzonera , marchewka , pietruszka i pasternak . Posadziliśmy też młodą plantację truskawki . To oczywiście nie wszystko , kolejne uprawy czekają na swoją kolej lub termin agrotechniczny .

Czytaj więcej

Święta Wielkiej Nocy

Wszystkim naszym klientom , przyjaciołom , znajomym oraz sympatykom składamy życzenia zdrowych , spokojnych i smacznych świąt .

Czytaj więcej

marzec 2016

19 marca zakończyliśmy sprzedaż swoich produktów ekologicznych w Gali przy ulicy fabrycznej w Lublinie .

Dziękujemy naszym klientom za szacunek do naszej pracy , za zakupy naszych warzyw i zapraszamy w to samo miejsce jesienią po świeże warzywa z tegorocznego sezonu .

Marzec to miesiąc w którym planujemy produkcję na bieżący sezon , zajmujemy się papierkową stroną prowadzenia gospodarstwa , zbieramy potrzebne dokumenty i zakupujemy nasiona oraz sadzonki .

 

Czytaj więcej